$40.18
$52.34
Compare Price
You save
$12.16
(23%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 810215
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 810215 Plastic Ext #1183 3 X 53 1/2 Flat Blk V
Item:
#1527408
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 810215 |
| Manufacturer Part # | 810215 |
| Height | 0.1" |
| Width | 3" |
| Depth | 53" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 810215 Plastic Ext #1183 3 X 53 1/2 Flat Blk V
$40.18
$52.34
You save
$12.16
(23%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 810215 Plastic Ext #1183 3 X 53 1/2 Flat Blk V
