Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 810719
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 810719 Gasket Gdm 19/23/49 T 19/wide #3720 003
Item:
#1527424
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 810719 |
| Manufacturer Part # | 810719 |
| Height | 2.4" |
| Width | 7.95" |
| Depth | 26.2" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 810719 Gasket Gdm 19/23/49 T 19/wide #3720 003
