KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE aftermarket .
- Engineered to match existing TRUE units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket TRUE -810719
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE -810719 Gasket T 49 True Wide Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | -810719 |
| Manufacturer Part # | -810719 |
| Height | 1.25" |
| Width | 11" |
| Depth | 18" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE -810719 Refrigeration Gasket, Gasket Type 4-sided Magnetic Push-in, Length 54-1/8" 1375 Mm, Type Refrigeration, Weight 2.345 Lb, Width 26-5/8" 676 Mm, Models Used In, True Mfg. Co. T-23 T-23f T-23f-hc T-23g T-49 T-49 T-49f, Ts23

