Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 810766 Compatible Gasket 18 5/8" X 31 7/8"
Item:
#2229973
Technical details
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 810766 |
| Manufacturer Part # | 810766 |
| Height | 3" |
| Width | 6" |
| Depth | 18" |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 810766 Compatible Gasket 18 5/8" X 31 7/8"