Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 810805 Compatable Gasket
Item:
#2229803
Technical details
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 810805 |
| Manufacturer Part # | 810805 |
| Height | 3" |
| Width | 8" |
| Depth | 11" |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 810805 Compatable Gasket