Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE aftermarket .
- Engineered to match existing TRUE units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket TRUE 810807
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 810807 Door Gasket 18 1/2" X 54 1/8" Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 810807 |
| Manufacturer Part # | 810807 |
| Height | 1" |
| Width | 10.25" |
| Depth | 18.25" |
| Weight | 1.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE 810807 Door Gasket, [ 18-1/2" X 54-1/4" ] [rubber ] [ Type R], 3/8" Mag 3/8" Base 1" High, Black [snap-in Mount], True, Refrigerator Gdm-(35 35f) T-(35 35f 35g) Qdm-35.

