$99.94
$126.02
Compare Price
You save
$26.08
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 810889
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 810889 Gasket Th 23 Black 54x25.25x1
Item:
#1527464
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 810889 |
| Manufacturer Part # | 810889 |
| Height | 5.3" |
| Width | 9.95" |
| Depth | 28.7" |
| Weight | 1.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 810889 Gasket Th 23 Black 54x25.25x1
$99.94
$126.02
You save
$26.08
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 810889 Gasket Th 23 Black 54x25.25x1
