$241.04
$303.94
Compare Price
You save
$62.90
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 810984
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 810984 True Grill/louvered Pan El White Polystyrene 1
Item:
#1842225
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 810984 |
| Manufacturer Part # | 810984 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 810984 True Grill/louvered Pan El White Polystyrene 1
$241.04
$303.94
You save
$62.90
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 810984 True Grill/louvered Pan El White Polystyrene 1