Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 811111
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 811111 Pan Food Storage Full Size 12 3/4 X 20 7/8 X 6
Item:
#1527467
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 811111 |
| Manufacturer Part # | 811111 |
| Height | 7" |
| Width | 20" |
| Depth | 20" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 811111 Pan Food Storage Full Size 12 3/4 X 20 7/8 X 6
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 811111 Pan Food Storage Full Size 12 3/4 X 20 7/8 X 6