Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 815827 Switch Push
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 815827 |
| Manufacturer Part # | 815827 |
| Height | 1.45" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 815827 Push Switch On/off, (3) 3/16" Tab Terminals 8a/125vac 4a/250vac, True Gdm-7fr T Series T-23 T-23-2 T-23f T-35 T-49, T-49f True Ts23

