$518.77
$654.13
Compare Price
You save
$135.36
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 815981
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 815981 Evaporator Cover Assembly Gdm 49f Hc Wht
Item:
#1527488
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 815981 |
| Manufacturer Part # | 815981 |
| Height | 1" |
| Width | 21" |
| Depth | 50" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 815981 Evaporator Cover Assembly Gdm 49f Hc Wht
$518.77
$654.13
You save
$135.36
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 815981 Evaporator Cover Assembly Gdm 49f Hc Wht