$600.99
$757.80
Compare Price
You save
$156.81
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 815985
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 815985 Evaporator Cover Assembly Gdm 72f Hc Wht
Item:
#1527490
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 815985 |
| Manufacturer Part # | 815985 |
| Height | 13" |
| Width | 28" |
| Depth | 61" |
| Weight | 16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 815985 Evaporator Cover Assembly Gdm 72f Hc Wht
$600.99
$757.80
You save
$156.81
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 815985 Evaporator Cover Assembly Gdm 72f Hc Wht