$600.99
$757.80
Compare Price
You save
$156.81
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 815987
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 815987 True Evaporator Cover Ass Embly Gdm 72f Hc Blk
Item:
#1842226
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 815987 |
| Manufacturer Part # | 815987 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 815987 True Evaporator Cover Ass Embly Gdm 72f Hc Blk
$600.99
$757.80
You save
$156.81
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 815987 True Evaporator Cover Ass Embly Gdm 72f Hc Blk