$26.24
$33.09
Compare Price
You save
$6.85
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 817419
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 817419 Probe Thermistor 2m Ntc Epc #b57025m2103
Item:
#1527494
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 817419 |
| Manufacturer Part # | 817419 |
| Height | 1.4" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 8.2" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 817419 Probe Thermistor 2m Ntc Epc #b57025m2103
$26.24
$33.09
You save
$6.85
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 817419 Probe Thermistor 2m Ntc Epc #b57025m2103
