$62.64
$78.98
Compare Price
You save
$16.34
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 820756
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 820756 Foam 1# White Eps 1/2 To 3/4 Tapered 6
Item:
#1527508
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 820756 |
| Manufacturer Part # | 820756 |
| Height | 1.2" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 25.55" |
| Weight | 16.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 820756 Foam 1# White Eps 1/2 To 3/4 Tapered 6
$62.64
$78.98
You save
$16.34
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 820756 Foam 1# White Eps 1/2 To 3/4 Tapered 6