$108.79
$137.17
Compare Price
You save
$28.38
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 822204 Transformer 120vac/50hz 12v Elstat
Item:
#1527511
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 822204 |
| Manufacturer Part # | 822204 |
| Height | 1.9" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 3.85" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 822204 Transformer 120vac/50hz 12v Elstat
$108.79
$137.17
You save
$28.38
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 822204 Transformer 120vac/50hz 12v Elstat
