Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 829424
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 829424 Key Door (set Of 2)
Item:
#1136786
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 829424 |
| Manufacturer Part # | 829424 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 829424 Set Of Door Keys. (2) C415a, True T-23 T-23-2 T-23f T-35 T-49 T-49f Tbb-4 Ts23, Tssu-48-8-47 Tuc-48 Tuc-60 Twt-48 Twt-60

