$670.31
$845.21
Compare Price
You save
$174.90
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 830280
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 830280 Caster 2 1/2 1/2stem St/4 Silver 2 Loc
Item:
#1527533
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 830280 |
| Manufacturer Part # | 830280 |
| Height | 3.25" |
| Width | 6.45" |
| Depth | 9.45" |
| Weight | 5.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 830280 Caster 2 1/2 1/2stem St/4 Silver 2 Loc
$670.31
$845.21
You save
$174.90
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 830280 Caster 2 1/2 1/2stem St/4 Silver 2 Loc
