$12.19
$15.37
Compare Price
You save
$3.18
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 832103
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 832103 Pin Stop For Hinge
Item:
#1136785
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 832103 |
| Manufacturer Part # | 832103 |
| Height | 0.01" |
| Width | 0.05" |
| Depth | 0.55" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
TRUE 832103 Pin Stop For Hinge
$12.19
$15.37
You save
$3.18
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 832103 Stop Pin For Hinge, 5/8" Long X 1/16" Dia., True, Refrigerator Series Gdm T Tuc.

