$328.56
$414.29
Compare Price
You save
$85.73
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 835366
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 835366 Top Left Hinge Kit
Item:
#1527637
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 835366 |
| Manufacturer Part # | 835366 |
| Height | 1.95" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 835366 Top Left Hinge Kit
$328.56
$414.29
You save
$85.73
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 835366 Top Left Hinge Kit
