$53.95
$68.02
Compare Price
You save
$14.07
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 835565
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 835565 True Shelf Clip Kit 24
Item:
#1842296
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 835565 |
| Manufacturer Part # | 835565 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 835565 True Shelf Clip Kit 24
$53.95
$68.02
You save
$14.07
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 835565 True Shelf Clip Kit 24