$64.34
$81.13
Compare Price
You save
$16.79
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 839671
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 839671 |
| Manufacturer Part # | 839671 |
| Height | 1.7" |
| Width | 4" |
| Depth | 7.2" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 839671 Relay
$64.34
$81.13
You save
$16.79
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 839671 Relay
