$114.76
$144.71
Compare Price
You save
$29.95
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 841011
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 841011 Lamp L15w/21 840 Plus 15w
Item:
#1527562
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 841011 |
| Manufacturer Part # | 841011 |
| Height | 3.75" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 20.8" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 841011 Lamp L15w/21 840 Plus 15w
$114.76
$144.71
You save
$29.95
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 841011 Lamp L15w/21 840 Plus 15w
