Free Shipping
Free Shipping
$1,221.71
$1,540.49
Compare Price
You save
$318.78
(21%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 842091
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 842091 True Compressor 115v 60hz R404a Ae820 Ar 985
Item:
#1842297
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 842091 |
| Manufacturer Part # | 842091 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 842091 True Compressor 115v 60hz R404a Ae820 Ar 985
$1,221.71
$1,540.49
You save
$318.78
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 842091 True Compressor 115v 60hz R404a Ae820 Ar 985