Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 842496
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 842496 Capacitor Run 2253065 Or 2253265 (25 Uf
Item:
#1526518
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 842496 |
| Manufacturer Part # | 842496 |
| Height | 4.75" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 6.45" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 842496 Capacitor Run 2253065 Or 2253265 (25 Uf
