$62.64
$78.98
Compare Price
You save
$16.34
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
TRUE -851134 Cap Tube
Item:
#1147122
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | -851134 |
| Manufacturer Part # | -851134 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
TRUE -851134 Cap Tube
$62.64
$78.98
You save
$16.34
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE -851134 .125od X .064id X 12

