Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 861274
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 861274 Pan Divider Tssu Mega True Pans
Item:
#1527581
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 861274 |
| Manufacturer Part # | 861274 |
| Height | 0.7" |
| Width | 2" |
| Depth | 20.5" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 861274 Pan Divider Tssu Mega True Pans