$32.84
$41.41
Compare Price
You save
$8.57
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 861275
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 861275 Pan Divider Tssu 27 8 True Pans
Item:
#1527675
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 861275 |
| Manufacturer Part # | 861275 |
| Height | 0.6" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 24.95" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 861275 Pan Divider Tssu 27 8 True Pans
$32.84
$41.41
You save
$8.57
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 861275 Pan Divider Tssu 27 8 True Pans
