$132.57
$167.16
Compare Price
You save
$34.59
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 861760 Holder Drain Pan Tssu/twt/ Tuc 27/48/60
Item:
#1527588
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 861760 |
| Manufacturer Part # | 861760 |
| Height | 3.75" |
| Width | 17.6" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 3.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 861760 Holder Drain Pan Tssu/twt/ Tuc 27/48/60
$132.57
$167.16
You save
$34.59
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 861760 Holder Drain Pan Tssu/twt/ Tuc 27/48/60
