$58.03
$73.17
Compare Price
You save
$15.14
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 861940
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 861940 Bracket Fan Motor Evap Tbb/td D 2/3/4
Item:
#1527677
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 861940 |
| Manufacturer Part # | 861940 |
| Height | 1.1" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 8.6" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 861940 Bracket Fan Motor Evap Tbb/td D 2/3/4
$58.03
$73.17
You save
$15.14
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 861940 Bracket Fan Motor Evap Tbb/td D 2/3/4
