$167.07
$210.65
Compare Price
You save
$43.58
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 864733-038
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 864733-038 Shelf Gdm 47 Narrow Gap Wht
Item:
#1527684
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 864733-038 |
| Manufacturer Part # | 864733-038 |
| Height | 4" |
| Width | 23" |
| Depth | 26" |
| Weight | 3.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 864733-038 Shelf Gdm 47 Narrow Gap Wht
$167.07
$210.65
You save
$43.58
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 864733-038 Shelf Gdm 47 Narrow Gap Wht