$63.72
$80.34
Compare Price
You save
$16.62
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 865416
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 865416 Bracket Fan Motor Cond Uncoated
Item:
#1527690
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 865416 |
| Manufacturer Part # | 865416 |
| Height | 2" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 8.8" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 865416 Bracket Fan Motor Cond Uncoated
$63.72
$80.34
You save
$16.62
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 865416 Bracket Fan Motor Cond Uncoated
