$212.24
$267.61
Compare Price
You save
$55.37
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 866315-038
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 866315-038 True Shelf Gdm 33/33c/35 White Wire
Item:
#1842343
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 866315-038 |
| Manufacturer Part # | 866315-038 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 866315-038 True Shelf Gdm 33/33c/35 White Wire
$212.24
$267.61
You save
$55.37
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 866315-038 True Shelf Gdm 33/33c/35 White Wire