$212.24
$267.61
Compare Price
You save
$55.37
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 867219-038 Shelf Tpp 60 Lt White
Item:
#1527601
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 867219-038 |
| Manufacturer Part # | 867219-038 |
| Height | 0.2" |
| Width | 18.4" |
| Depth | 25.8" |
| Weight | 5.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 867219-038 Shelf Tpp 60 Lt White
$212.24
$267.61
You save
$55.37
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 867219-038 Shelf Tpp 60 Lt White
