Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 867864-040
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 867864-040 Shelf Ref 16 1/8" X 23 1 /4"
Item:
#1320909
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 867864-040 |
| Manufacturer Part # | 867864-040 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 867864-040 Shelf Ref 16 1/8" X 23 1 /4"