$212.24
$267.61
Compare Price
You save
$55.37
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 868287-038
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 868287-038 Shelf Gdm 61 Wht Wire 28 7/16" X 22 3/4
Item:
#1527705
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 868287-038 |
| Manufacturer Part # | 868287-038 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 3 lbs |
| Weight | 3 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 868287-038 Shelf Gdm 61 Wht Wire 28 7/16" X 22 3/4
$212.24
$267.61
You save
$55.37
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 868287-038 Shelf Gdm 61 Wht Wire 28 7/16" X 22 3/4