$690.88
$871.14
Compare Price
You save
$180.26
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 870371
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 870371 Hood Assy Tssu 12 Pan Nsf98 44 3/8w X 8
Item:
#1527715
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 870371 |
| Manufacturer Part # | 870371 |
| Height | 7" |
| Width | 8.63" |
| Depth | 44.5" |
| Weight | 7.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 870371 Hood Assy Tssu 12 Pan Nsf98 44 3/8w X 8
$690.88
$871.14
You save
$180.26
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 870371 Hood Assy Tssu 12 Pan Nsf98 44 3/8w X 8
