Free Shipping
Free Shipping
$1,325.43
$1,671.27
Compare Price
You save
$345.84
(21%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 870667
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 870667 Door Assembly T 49g Rt Ss 115v 26 3/4w X
Item:
#1527917
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 870667 |
| Manufacturer Part # | 870667 |
| Height | 6" |
| Width | 30" |
| Depth | 66" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 870667 Door Assembly T 49g Rt Ss 115v 26 3/4w X
$1,325.43
$1,671.27
You save
$345.84
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 870667 Door Assembly T 49g Rt Ss 115v 26 3/4w X