Free Shipping
Free Shipping
$501.15
$631.91
Compare Price
You save
$130.76
(21%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 870738
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 870738 Door Assembly Gdm 35 Lh Black 19 7/16w X
Item:
#1527919
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 870738 |
| Manufacturer Part # | 870738 |
| Height | 3" |
| Width | 20" |
| Depth | 54" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 870738 Door Assembly Gdm 35 Lh Black 19 7/16w X
$501.15
$631.91
You save
$130.76
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 870738 Door Assembly Gdm 35 Lh Black 19 7/16w X