$467.55
$589.54
Compare Price
You save
$121.99
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 870933
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 870933 Evap Drain Hsng Assy Tssu 48 V Shaped 3
Item:
#1528025
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 870933 |
| Manufacturer Part # | 870933 |
| Height | 2.25" |
| Width | 15.5" |
| Depth | 36" |
| Weight | 3.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 870933 Evap Drain Hsng Assy Tssu 48 V Shaped 3
$467.55
$589.54
You save
$121.99
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 870933 Evap Drain Hsng Assy Tssu 48 V Shaped 3
