$142.09
$179.17
Compare Price
You save
$37.08
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 871688 Grill Kit Gdm 35/43/49
Item:
#1528030
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 871688 |
| Manufacturer Part # | 871688 |
| Height | 3.2" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 9.7" |
| Weight | 2.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 871688 Grill Kit Gdm 35/43/49
$142.09
$179.17
You save
$37.08
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 871688 Grill Kit Gdm 35/43/49
