$215.70
$271.99
Compare Price
You save
$56.29
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE -871806
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE -871806 Pilaster 20 13/16"
Item:
#1178462
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | -871806 |
| Manufacturer Part # | -871806 |
| Height | 1" |
| Width | 15.5" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE -871806 Pilaster 20 13/16"
$215.70
$271.99
You save
$56.29
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE -871806 Pilaster 20 13/16"

