$114.76
$144.71
Compare Price
You save
$29.95
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 872504
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 872504 Track V (true 41")
Item:
#1131657
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 872504 |
| Manufacturer Part # | 872504 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 41" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
TRUE 872504 Track V (true 41")
$114.76
$144.71
You save
$29.95
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 872504 Material Stainless Steel, Length 41", 1041 Mm

