$282.05
$355.65
Compare Price
You save
$73.60
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 872801
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 872801 Lock Kit Ratchet Gdm/deli
Item:
#1528035
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 872801 |
| Manufacturer Part # | 872801 |
| Height | 2.6" |
| Width | 8.35" |
| Depth | 23.85" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 872801 Lock Kit Ratchet Gdm/deli
$282.05
$355.65
You save
$73.60
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 872801 Lock Kit Ratchet Gdm/deli