$204.35
$257.67
Compare Price
You save
$53.32
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 873027
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 873027 Retainer Kit Door Gasket T 49g 4 Bottom
Item:
#1527952
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 873027 |
| Manufacturer Part # | 873027 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 27" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 873027 Retainer Kit Door Gasket T 49g 4 Bottom
$204.35
$257.67
You save
$53.32
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 873027 Retainer Kit Door Gasket T 49g 4 Bottom