Free Shipping
Free Shipping
$1,012.41
$1,276.57
Compare Price
You save
$264.16
(21%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 875007
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 875007 Door Assy T 23/49 4 Rh Bottom Rec Torsio
Item:
#1527978
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 875007 |
| Manufacturer Part # | 875007 |
| Height | 6" |
| Width | 31" |
| Depth | 31" |
| Weight | 20.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 875007 Door Assy T 23/49 4 Rh Bottom Rec Torsio
$1,012.41
$1,276.57
You save
$264.16
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 875007 Door Assy T 23/49 4 Rh Bottom Rec Torsio
