Free Shipping
Free Shipping
$8,858.90
$21,564.00
Compare Price
You save
$12,705.10
(59%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
TRUE TPP-AT-67-HC 67 In Pizza Prep Table 2 Dr (9) 1/3 Pans
Item:
#2234742
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | TPP-AT-67-HC |
| Manufacturer Part # | TPP-AT-67-HC |
| Height | 38.88" |
| Width | 67.38" |
| Depth | 33.63" |
| Weight | 450 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE TPP-AT-67-HC 67 In Pizza Prep Table 2 Dr (9) 1/3 Pans
$8,858.90
$21,564.00
You save
$12,705.10
(59%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE TPP-AT-67-HC 67 In Pizza Prep Table 2 Dr (9) 1/3 Pans