Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE TRUE810-802 Door Gasket 24 5/8" X 54 1/8" Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | TRUE810-802 |
| Manufacturer Part # | TRUE810-802 |
| Height | 1" |
| Width | 11" |
| Depth | 18.5" |
| Weight | 1.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE TRUE810-802 [ 24 5/8" X 54 1/8" ] [rubber ] [ Type R], [3/8" Mag ] 3/8" Base 1" High, Black [snap-in Mount], True, Refrigerator Gdm-(72 72f) T-(72 72f 72fg 72g) Tc-(72 72g), Ts-(72 72f).
