Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE TRUE810780 Gasket Door 17 3/4" X 26 1/4" Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | TRUE810780 |
| Manufacturer Part # | TRUE810780 |
| Height | 3" |
| Width | 12" |
| Depth | 18" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE TRUE810780 Dart Mounted Magnetic Gasket Door - 17-3/4" X, 26-1/4", Mag 7/16" Base 3/4" High 7/16", Black, True Tpp-60d-2
