Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE TRUE810811 Gasket Door 24 3/4" X 26 3/4" Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | TRUE810811 |
| Manufacturer Part # | TRUE810811 |
| Height | 1.25" |
| Width | 13" |
| Depth | 25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE TRUE810811 Color Black, Material Vinyl, Width 24 3/4", 629 Mm, Height 26 3/4", 679 Mm, Gasket Type 4 Sided Magnetic Dart
